chaliced ستون فقرات فیزیوتراپی ستون فقرات

chaliced: ستون فقرات فیزیوتراپی ستون فقرات انحراف ستون فقرات کوله پشتی دانش آموزان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (682)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (682)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (682)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

شروع میکنیم با این تصویر جالب از بابک جهانبخش، لحظه ای بعد از آمدن پیامک واریز.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (682)

الهام زن حمیدی هستند، در مراسم افتتاحیه مجتمع عظیم کشور عزیزمان ایران مال. ناگفته نماند که ساعت الهام زن هم رولکس هست. عنوان مهمی که همه باید در جریان آن باشیم.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

کاری با فریبا طالبی نداریم، ولی زن نوروزی از شما سن و سالی گذشته، حالا یک فیلم سینمایی با یک عنوان خاص روی پرده آمده علت بر این نمیشود که شما خجالت نکشی.

رحمان و رحیم یا بهتر است بگوییم مصطفی و مجتبی خیلی خوب در حال پیمودن مسیر سلبریتیزه کردن خود هستند که کنسرت و آلبومشان هم با استقبال رو به رو شود.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (682)

ممنون از امیر حسین آرزوی بزرگ که ما را از درخشش بانوان فوتسالیست با خبر کرد. نتیجه های همه بازی های این تیم طوری است که انگار خودشان با هم بازی میکنند و یک توپ هم به تیم حریف داده اند که بیرون زمین سرگرم شوند. فقط امیر جان… کمی بی دقتی کرده ای…. زانو اش…

ستاره حسینی بالاخره در وضعیتی قرار داده شد که حالش واقعا به میمیک اش می آید! آرزوی بهبودی.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

سارا روستاپور و دختر گوگولی اش، بی خیال دلار و یورو. سارا زن هنگامی که جهت خریدن یک بسته پوشک هفتاد هزار تومان پیاده شدید متوجه اهمیت قیمت دلار و یورو خواهید شد.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (682)

بساط جالبی راه افتاده در اینستاگرام صورت ها! هر کسی قسطش عقب می افتد و چکش پاس نمیشود، شماره حساب اعلام میکند و از مردم درخواست کمک میکند :)) اوضاع قریبی ست نازنین!

نتیجه واریزی های انسان دوستانه ولی بدون تحقیق مردم، به حساب صورت ها، چیز مشخص و قابل پیگیری ای نیست و نمیتوان بعداً دعوای بعد گرفتن پول را کرد. لذا پیش از کمک کردن، از صحت نیت فرد مطمئن شوید که کار بسیار دشواری است.

این تصویر هم که تزئینی است!

عکس کمر خم کرد از سنگینی خویش. اساتید بی تکرار موسیقی، در حاشیه کنسرت کیهان کلهر. در شبی که اجرا به استاد لوریس چکنواریان تقدیم شد.

شرط میبندم ده نفر هم جهت شهنام شهابی تبریک تولد نفرستاده اند و تقدیر را بهانه ای جهت اعلام این عنوان کرده که تولدش هست. خلاصه اینکه مبارک باشد.

واکنش پدرام کریمی ودوستان اش به شکست تلخ پرسپولیس در بازی رفت مرحله حذفی کلوب های آسیا برابر تیم اماراتی. و تقدیر خاص از پدرام کریمی که مصرع اول آن شعار معروف را سانسسور کرده است!

لیلا اوتادی دختر باهوشی است و میداند کی باید تصویر خود را سیاه و سفید کند.

عمار تفتی هم گویا خیلی جدی و پیگیر مسلک عرفا را برگزیده و پست هایش پر از شعرهای و مناجات های عارفانه است.

پوریا شکیبایی هم بالاخره رَد داد.

جای خالی علی معلم در تصویر بسیار آزار دهنده هست. جهت این خانواده آرزوی سلامتی داریم و جهت شادروان معلم آرزوی مغفرت و خوش حالی روان.

پرستو صالحی هم در این هیر و ویر روسری مادربزرگش را برداشت و به آتلیه رفت.

خوش بحال مریم معصومی، از هفت دولت آزاد، هر لحظه شاد و خوشحال و بی دغدغه، هر از چند گاهی یک کتک مختصر هم که به چشم نمی آید.

مهراوه جان در اینصورت شما همواره یک دوست عزیز پورتابل همراهتان هست، چون یادمان نمی آید در تصویری یا مراسمی خندان نباشید!

سلفی بدون شرح افسانه کمالی بازیگر جوان فیلم سینمایی “یک روز بخصوص” همایون اسعدیان که اخیراً در یک سریال به نام “سایه بان” هم هنرنمایی کرده بود.

عکس یادگاری رضاداودنژاد در کنار بهنام بانی بعد از کنسرتِ بهنام. این تصویر را میتوان به شکل شوخی در اینترنت با عنوان “قیافه مردها قبل از ازدواج (بهنام) و بعد از ازدواج (رضا)” منتشر کرد.

جمله جالب کمند امیرسلیمانی که از آن جهت گذاشتن تصویر آتلیه ای جدیدش اسفاده کرده است.

خب بهش خبر بده پانی خانم، شاید کار مهم و مهم ای دارد و در جمع نمی تواند بگوید!

طبیعت گردی سحر جعفری جوزانی در کنار شعری قشنگ از زنده یاد فروغ فرخزاد. خوشحالیم که سحر عادت کولاژ و چند تکه کردن تصویر هایش را کنار گذاشته هست. چند اینچ فضا چیست که بخواهیم تقسیم بندی اش هم بکنیم.

همه مامان ها نمایان شدن علاقه اند. تولدشان مبارک باشد.

هیچوقت نشد که یک صورت ی عزیز بعد از خواندن یک کتاب پستی راجع به آن بگذارد و اطلاعاتی در مورد آن کتاب بدهد، هر لحظه پیش از خواندن کتاب و با جلد تر و تازه آن بوده است و معمولاً شو آفی است که تا پابان کتاب استمرار ندارد.

منصور جان آیا بنده خدا ها را معذب کرده ای، شاید دوست ندارند سلفی بگیرند!

حتما ماجرای اقدام عجیب عوامل تبلیغاتی فیلم “به وقت شام” در پردیس کوروش را شنیده اید. بلوای وحشتناکی که چند گولاخ با هیبت کاملاً داعشی و با اسب و قمه و اسلحه در داخل مجتمع کوروش به راه انداخته اند و با فریاد و تخریب، موجب وحشت مردم علی الخصوص کودکان شده است اند. اقدام عجیبی که با تصویر العمل هایی تند بسیاری رو به رو شده است است و واقعا فقط از خودمان چنین کار هایی بر می آید. به استاد حاتمی کیا قول می دهیم تک تکمان به همراه کل طایفه و فامیل و دوستان برویم و این فیلم را ببینیم، فقط ما را به کشتن ندهد!

واکنش سیدعلی صالحی یکی از ده ها تصویر العمل صورت ها به این اتفاق است.

چه ماهیگیرِ خوبی است این مصطفی کیایی :)) میخواهد از شور و هیجان مردم به نفع فیلم خودش اسفاده کند. امیدواریم با آتش سوزی و ماشین آب پاش یک سناریوی وحشتناک دیگر رخ ندهد!

با خبر شدیم دانیال حکیمی عزیز در غم تلخ از دست دادن پدر سوگوار شده است هست. جهت او و خانواده عزیزش آرزوی صبر داریم و با ایشان همدردی میکنیم.

پولاد کیمیایی در حال خرج کردن کمی از آن 20 میلیاد دلار ارز خانگی ای که مدیر بانک مرکزی گفته در کشور عزیزمان ایران داریم.

گلچهره سجادیه بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون در کنار احمد پورخوش بازیگر نوظهوری که هر دو در سریال “آنام” هنرنمایی کرده اند و در این جا در حال صدا گذاری کارشان هستند.

رویا میر علمی اعلام کرد که می خواهد آب شود. مزاحمش نمی شویم و می رویم سراغ تصویر بعد.

دیروز تولد اصغر فرهادی کارگردان پر افتخار کشورمان بود. امیدواریم هر لحظه سلامت باشد و تا سال های سال جهت سینمای کشورمان افتخار آفرینی کند. رعنا آزادی ور با این تصویر قدیمی که مربوط به نشست خبری فیلم “درباره الی” در برلیناله هست، تولد این کارگردان را تبریک گفت.

طبیعتاً در این موقع از سال در هر کجای کشور تمامی شکوفه های درختان چغاله شده است اند و این سلفی سمیرا حسینی تازه نیست.

ارژنگ امیرفضلی، آماده جهت تبلیغ فیلم جدیدش در برابر مجتمع کوروش.

سلفی بهنوش بختیاری در کنار خواهر پر اسقامت و “هم ماهی” اش، به مناسبت تولد خواهر جان.

سارا بهرامی روز گذشته فریدا کالو را هم با خود به افتتاحیه سریال “ساخت کشور عزیزمان ایران 2” برده بود.

هادی حجازی فر، ابراهیم حاتمی کیا، کارن همایون فر و آن بازیگر لبنانی که میگفت “چطوری ایرانی” در اکران خاص این فیلم در پردیس کوروش، همان اکرانی که ماجراهایش را گفتیم.

هادی حجازی فر از هنگامی که واکنش‌ها عوامل تبلیغاتی فیلم “به وقت شام” را دیده از حضورش در این فیلم پشیمان شده است و عوض کردن صورت داده تا کسی وی را نشناسد.

احمد خان آن ها با شما سلفی یادگاری گرفته اند و بعد عکسش را شما پست کرده ای؟! عجب!

سوشا مکانی دیگر به آخر خط رسیده است و نمیداند چگونه بگوید که زندگی لاکچری و خفنی دارد! کار به جایی رسیده که روی پیراهنش تولیدی لوکس لویی ویتون را تگ می کند تا مطمئن شود همه فهمیده اند که لویی ویتون پوش است!

جناب بنا طبیعتاً آن انگشت ها باید به یک چیزی اشاره میکرد… نمیدانم، شاید ما اشتباه عادت کرده ایم!

بهاره زن الکی ترساندن مردم را بهانه نکن، خودت هم میدانی کسی با شما کاری ندارد! دلت بادیگارد میخواهد، خب بیاور، ولی الکی توجیه نکن!

با این تصویر کلافه از علی خان عمرانی، مطلب امروز را به آخر می بریم. ممنون از اینکه همراهمان بودید، هنگام عبور از برابر سینما ها مراقب خودتان باشید! تا فردا یا حق.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | کنسرت | بازیگر | تصویری | اینستاگرام | پردیس کوروش | آرزوی سلامتی | اخبار فرهنگی و هنری

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (682)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (682)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog