chaliced ستون فقرات فیزیوتراپی ستون فقرات

chaliced: ستون فقرات فیزیوتراپی ستون فقرات انحراف ستون فقرات کوله پشتی دانش آموزان

گت بلاگز لرستان نتیجه ایستادگی در برابر منافقان به دست آوردن قدرت و امنیت است

انقلاب | انقلابی | مقام معظم رهبری | امام جمعه | لرستان | خرم آباد | نماز جمعه |

نتیجه ایستادگی در برابر منافقان به دست آوردن قدرت و امنیت است

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ آیت الله سید احمد میرعمادی ظهر امروز در سخنان نماز جمعه این هفته با اشاره به صحبت صریح مقام معظم رهبری در مراسم سالگرد ارتحال امام، گفت: سخنان مقام معظم رهبری در این مراسم واقعاً بی نظیر و مهم بود و دارای اهمیت بسیار زیادی است.
وی با اشاره به اینکه محور اول سخنان ایشان، مسئله تعامل عقلانیت و انقلابی گری هست، گفت: عده ای یک تداخل بین این دو عنوان به وجود آورده اند و این در حالی است که با انقلابی ها با تمسک به عقلانیت کارها خود را انجام می دهند.

عبارات مهم : انقلاب

امام جمعه خرم آباد افزود: طبق سخنان مقام معظم رهبری، انقلابی گری هرگز جدا از عقلانیت نیست و نیروهای انقلابی جدا از عقلانیت کاری نمی کنند.
آیت الله میرعمادی گفت: محور دوم سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با مبارزه با منافقین است و شهادت و مبارزه با ظلم جهت ما افتخار است.
وی گفت: شعار انقلابی گری «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» است و امروز شاهد هستیم که عربستان با قطر دشمن شده است هست، چراکه قطری ها اعلام کردند، صلح با عربستان جهت آن ها مایه ذلت است.
نماینده، ولی فقیه در لرستان یادآور شد: دشمنی عربستان با قطر هزینه سازش با کشورهای دیگر است و این در حالی است که ما همه در برابر آن ها ایستاده ایم.
آیت الله میرعمادی با تأکید به اینکه نتیجه ایستادگی ما در برابر منافقان، به دست آوردن قدرت و امنیت هست، گفت: همه ما با هم تا آخرین روز عمرمان در برابر طاغوت می ایستیم و اجازه نمی دهیم امنیت و قدرتمان خدشه دار شود.
وی به محور سوم فرمایشات رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و افزود: محور سوم مسئله در رابطه با جایگاه شهدا و خونخواران است و مقام معظم رهبری فرمودند، هرگز گذشت وقت باعث شود تا جای جلاد ها و جای خونخواران با جای شهیدان عوض شود و منافقینی که این همه جنایت کردند نباید اجازه دهیم بعد از ۳۰ سال امروز بیایند کشورمان را بگیرند.
آیت الله میرعمادی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی به همه هشدار دادند که مواظب باشید از ارزش های انقلاب عبور نکنید و این ارزش ها باید حفظ شوند.
وی گفت: نباید بگذاریم اندیشه های انقلاب اسلامی دچار ترساندن شود و مورد نیاز است سخنان رهبر معظم انقلاب سرلوحه کار تمام مسؤولان و تحلیل گران قرار بگیرد.
نماینده، ولی فقیه در استان لرستان با بیان اینکه در رابطه با سند ۲۰۳۰ وزارت علوم و آموزش و پرورش باید از رهبر معظم انقلاب عذرخواهی کنند، گفت: اهمیت این عنوان به قدری است که رهبر معظم انقلاب بار ها از آن صحبت می کنند و هنگامی که رهبر معظم انقلاب مطلقاً اعلام می کنند که سند ۲۰۳۰ جایز نیست، ولی عده ای در برابر این سخن، مقاومت می کنند.
آیت الله میرعمادی در ادامه افزود: این سند به وسیله شرکت یونسکو تهیه شده است و هیچ هدفی جز تحمیل فرهنگ غربی به ارزش های کشورمان ندارد.
وی گفت: هیچکس اجازه ندارد به مقام معلمان توهین کند و این در حالی است که اگر سند ۲۰۳۰ را قبول نمی کنیم، می خواهیم مقام و استقلال معلمان را حفظ کنیم.
امام جمعه خرم آباد بیان کرد: اجرای سند ۲۰۳۰ باعث می شود، استقلال فرهنگی از بین برود و از مسؤولان درخواست داریم این مسئله را ادامه ندهند.
آیت الله میرعمادی با یادآوری حمله تروریستی به مجلس و حرم امام خمینی (ره) خاطر نشان کرد: اتفاق تروریستی چند روز گذشته باعث شد انسجام ملت زیاد شود و همه جناح ها باهم متحد شوند.
وی افزود: داعشی ها همان منافقین دهه ۶۰ هستند که مردم دردمند را ترور می کردند و در اتفاق ترور پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز مردم روزه دار و بی گناه را به رگبار گلوله بستند.
خطیب جمعه خرم آباد با بیان اینکه این کارها کورکورانه و جنایتکارانه نمی تواند، هیچ خللی در اراده نظام و ملت کشور عزیزمان ایران به وجود بیاورد، گفت: امیدواریم مجروحین این اتفاق شفا بیابند و به زندگی خود ادامه دهند.
آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه درب سرداب امام وقت (عج) روز یکشنبه در خرم آباد رونمایی می شود، گفت: ساخت این درب به همت و کمک های مردم خیّر لرستان ساخته شد و هدیه ای است تا به محضر مبارک بقیه الله (عج) تقدیم کنیم.
وی افزود: مردم ۱۲ میلیارد تومان به ستاد بازسازی عتبات و عالیات کمک کرده اند که این امر نشان دهنده ارادت مردم به ائمه اطهار (ع) است.
انتهای پیام/د

واژه های کلیدی: انقلاب | انقلابی | مقام معظم رهبری | امام جمعه | لرستان | خرم آباد | نماز جمعه |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog