chaliced ستون فقرات فیزیوتراپی ستون فقرات

chaliced: ستون فقرات فیزیوتراپی ستون فقرات انحراف ستون فقرات کوله پشتی دانش آموزان

گت بلاگز کرمانشاه پرداخت تسهيلات كم‌بهره براي ايجاد صنايع تبديلی

مسئول بسيج سازندگی سپاه حضرت نبی اكرم (ص) استان كرمانشاه از پرداخت تسهيلات كم‌بهره جهت ايجاد صنايع تبديلی و اشتغالزايی به وسیله اين نهاد در استان خبر داد.

پرداخت تسهيلات كم‌بهره براي ايجاد صنايع تبديلی

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛سرهنگ منصور فتاحی از پرداخت وام های کم بهره اشتغال به واجدان شرایط ایجاد صنایع تبدیلی در استان خبر داد و گفت: این وام ها سهل الوصول تر از سایر وام های بانکی با بهره ۱۰درصد است و جهت ایجاد صنایع تبدیلی به متقاضیان واجد شرایط در استان کرمانشاه با توجه به ظرفیت هر شهرستان و با توجه به نوع محصول وسطح اشتغالزایی آنها تعلق می گیرد.

وی با آینده نگری پرداخت تسهیلات تا سقف ۱۳۰ میلیارد ریال در امسال افزود: جهت مثال درشهرستان دالاهو با اشاره به برداشت ۵ هزار تن انجیر خشک متقاضیان فرآورده های مرتبط در صنایع کوچک می توانند، از این تسهیلات استفاده کنند.

این مسئول با اشاره به سطح زیر کشت محصول زیتون درشهرستان سرپل ذهاب گفت: صنایع کوچک نیز در این شهرستان با نشانه فرآوری محصول زیتون اعطا می شود.

وی خاطرنشان کرد: لذا متقاضیان شهرستان سرپل ذهاب دریافت تسهیلات از سوی بسیج سازندگی استان جهت راهنمایی از بهره مندی مزایای صنایع تبدیلی به ناحیه مقاومت شهرستان خود مراجعه کنند.

پرداخت تسهيلات كم‌بهره براي ايجاد صنايع تبديلی

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: متقاضیان در یافت وام یا هرگونه حمایتی از سوی بسیج سازندگی استان جهت راهنمایی درخصوص تسهیلات ایجاد صنایع تبدیلی و… و. می توانند به ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محل سکونت مراجعه کنند.

فتاحی اشاره ای نیز به پشم ریسی و قالی بافی در شهرستان هرسین داشت و گفت: شهرستان هرسین از این نظر موفقیت خوبی داشته است وبا توجه به برخورداری این شهرستان در تولید ۶۰۰ تن پشم نشانگر این است که متقاضیان این شهرستان می توانند در جهت ایجاد صنایع تبدیلی در حوزه پشم، نخ و فرش اقدام کنند و صنایع کوچک تبدیلی را با استفاده از تسهیلات مذکور در این شهرستان ایجاد کنند.

وی افزود: سال ۹۵ شرکت بسیج سازندگی استان کرمانشاه توانست بالغ بریک هزار و ۳۰۲ طرح با اشتغالزایی یک هزار و ۳۷۲ نفر و اعتبار ۱۹ میلیارد تومان را در استان اجرایی کند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در آخر گفت: سایر رشته های عرصه های مقاومتی ازقبیل پرورش دهندگان شترمرغ، دام سبک، زنبور عسل، قارچ، ماهی و تولید صنایع دستی با نشانه رونق اقتصادی و اشتغالزایی در جهت ایجاد صنایع کوچک در وقت های بعدی شرایط برخورداری از مزایا و حمایت های شرکت بسیج سازندگی به اطلاع عموم می رسد و از طریق رسانه ها اطلاع رسانی خواهد شد.

مسئول بسيج سازندگی سپاه حضرت نبی اكرم (ص) استان كرمانشاه از پرداخت تسهيلات كم‌بهره جهت ايجاد صنايع تبديلی و اشتغالزايی به وسیله اين نهاد در استان خبر داد.

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: محصول | تسهیلات | کرمانشاه | صنایع دستی | کرمانشاه | تسهیلات کم بهره | صنایع تبدیلی | بسیج

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog